Contact

Direct contact met UniPharma!

UniPharma VOF
Ramsburgerweg 2- 12
4332 SG MIDDELBURG
Telefoon: 0118-434400
Fax: 0118-611210

Postadres:
UniPharma VOF
Postbus 57
4330 AB MIDDELBURG

 

Verkoop Binnendienst Algemeen:AfdelingVerkoopUnipharma
0031 (0)118 – 43 44 00 en kies voor optie 1
verkoop@unipharma.nl

 

 

Hoofd Verkoop Binnendienst:Katja
Katja Verheijke
0031 (0)118 – 43 44 04
k.verheijke@unipharma.nl



Inkoop:
Dennis
Categorie Persoonlijke Verzorging
Dennis Meerman
0031 (0)118 – 43 44 07
d.meerman@unipharma.nl

 

Voorraadbeheer:voorraadbeheer 200px
0031 (0)118 – 43 44 00 en kies voor optie 2
inkoop@unipharma.nl

 

 

 

Hoofd Voorraadbeheer:Adrie
Adrie Westdorp
0031 (0)118 – 43 44 08
a.westdorp@unipharma.nl

 


Retail:
Ellen
Ellen Ringelberg
0031 (0)118 – 43 44 06
retail@unipharma.nl



Buitendienst Intern account management:
Annemieke
Annemieke Wondergem
0031 (0)118 – 43 44 10
a.wondergem@unipharma.nl

 


E-Fulfilment:
Annet
Annet van Hal
0031 (0)118 – 43 44 69
a.vanhal@unipharma.nl

 


Financiële Administratie:
financiele adm 200px
0031 (0)118 – 43 44 00 en kies voor optie 3
fin.admin@unipharma.nl

 

 

Hoofd Financiële Administratie:Ruud
Ruud Esser
0031 (
0)118 – 43 44 17
r.esser@unipharma.nl

 


Personeelszaken:
Maaike 200px 2
Maaike Hoogedeure
0031 (0)118 – 43 44 15
m.hoogedeure@unipharma.nl

 


Bestandsbeheer:
Laura 200px 2
Laura Kaat
0031 (
0)118 – 43 44 05
l.kaat@unipharma.nl

 


Procesbeheer, Wetgeving en Informatiebeheer:Michael

Michael Cabenda

0031 (0)118 – 43 44 14
m.cabenda@unipharma.nl

 


General Management:Jacco

Jacco van Liere
0031 (0)118 – 43 44 00
j.a.vanliere@unipharma.nl