Contact

Direct contact met UniPharma!

UniPharma VOF
Ramsburgerweg 2- 12
4332 SG MIDDELBURG
Telefoon: +31 (0) 118 43 44 00
Fax: +31 (0) 118 61 12 10

Postadres:
UniPharma VOF
Postbus 57
4330 AB MIDDELBURG

Afdeling Verkoop Binnendienst

T: +31 (0) 118 43 44 00 (optie 1)
E: verkoop@unipharma.nl

Katja Verheijke
Hoofd Verkoop Binnendienst
T: +31 (0) 118 43 44 04
E: k.verheijke@unipharma.nl
Irene Latumeten
Medewerkster Verkoop Binnendienst
T: +31 (0) 118 43 44 61
E: i.latumeten@unipharma.nl
Nathalie van Dijke-de Kam
Medewerkster Verkoop Binnendienst
T: +31 (0) 118 43 44 62
E: n.vandijke@unipharma.nl
Joël Haurissa
Medewerker Verkoop Binnendienst
T: +31 (0) 118 43 44 01
E: j.haurissa@unipharma.nl
Diana van Zon-Toutenhoofd
Medewerkster Verkoop Binnendienst
T: +31 (0) 118 43 44 60
E: d.toutenhoofd@unipharma.nl
Melanie Dominicus-Tevel
Medewerkster Verkoop Binnendienst
T: +31 (0) 118 43 44 02
E: m.tevel@unipharma.nl
Annet van Hal-Sturm
Intern Fulfilment Medewerkster
T: +31 (0) 118 43 44 69
E: a.vanhal@unipharma.nl


Afdeling Categorymanagement

Dennis Meerman
Hoofd Afdeling Categorymanagement
T: +31 (0)6 50 63 26 26
E: d.meerman@unipharma.nl
Marloes Koenen
Junior Category Manager
T: +31 (0)6 22 26 07 57
E: m.koenen@unipharma.nl


Afdeling Bestandsbeheer

Michael Cabenda
Informatie- en Procesmanager
T: +31 (0) 118 43 44 14
M: +31 (0)6 50 63 25 23
E: m.cabenda@unipharma.nl
Laura Kaat-Boguslauskaite
Medewerkster Afdeling Bestandsbeheer
T: +31 (0) 118 43 44 05
E: l.kaat@unipharma.nl


Afdeling Accountmanagement

Onno Zaal
Accountmanager
T: +31 (0) 118 43 44 66
M: +31 (0)6 13 86 14 49
E: o.zaal@unipharma.nl
Melanie Verbart-Boone
Accountmanager
T: +31 (0) 118 43 44 13
M: +31 (0)6 27 62 77 57
E: m.verbart@unipharma.nl
Annemieke Wondergem
Intern Account Medewerkster
T: +31 (0) 118 43 44 10
E: a.wondergem@unipharma.nl


Afdeling Voorraadbeheer

Adrie Westdorp-van Huit
Hoofd Afdeling Voorraadbeheer
T: +31 (0) 118 43 44 08
E: a.westdorp@unipharma.nl
Francisca de Roo
Medewerkster Afdeling Voorraadbeheer
T: +31 (0) 118 43 44 68
E: f.deroo@unipharma.nl
Sjoerd Wijkhuijs
Medewerker Afdeling Voorraadbeheer
T: +31 (0) 118 43 44 19
E: s.wijkhuijs@unipharma.nl
Evert Blaasse
Medewerker Afdeling Voorraadbeheer
T: +31 (0) 118 43 44 68
E: e.blaasse@unipharma.nl


Afdeling Retail/Marketing

Ellen Ringelberg-van Belzen
Formulemanager Drogist Bewust Beter
T: +31 (0) 118 43 44 06
E: e.ringelberg@unipharma.nl
Helen Heeres
Intern Retail Medewerkster B2B
T: +31 (0) 118 43 44 06
E: h.heeres@unipharma.nl


Afdeling Automatisering

Ruud Esser
Hoofd Automatisering
T: +31 (0) 118 43 44 17
M: +31 (0)6 22 45 64 96
E: r.esser@unipharma.nl


Personeel & Organisatie

Maaike Hoogedeure
P&O Manager
T: +31 (0) 118 43 44 15
M: +31 (0)6 45 84 72 16
E: m.hoogedeure@unipharma.nl
Mirjana Vinokic
Medewerkster P&O
T: +31 (0) 118 43 44 15
E: m.vinokic@unipharma.nl


Afdeling Financiële Administratie

Willeke Prevost-van Overbeeke
Hoofd Financiële Administratie
T: +31 (0) 118 43 44 09
E: w.prevost@unipharma.nl
Ingrid Kuyt
Medewerkster Financiële Administratie
T: +31 (0) 118 43 44 65
E: i.kuyt@unipharma.nl
Harisa Velagic
Medewerkster Financiële Administratie
T: +31 (0) 118 43 44 67
E: h.velagic@unipharma.nl
Caroline Veringa
Medewerkster Financiële Administratie
T: +31 (0) 118 43 44 16
E: c.veringa@unipharma.nl


Afdeling Logistiek

Steven Seedo
Logistiek Manager
T: +31 (0) 118 43 44 11
M: +31 (0)6 23 54 31 63
E: s.seedo@unipharma.nl
Kishan Badeloe
Teamleider Logistiek
Veronique Houtepen
Hoofd Afdeling Inbound
Jan-Willem Hamelink
Hoofd Afdeling Kwaliteit
Ellen Matthijsse
Medewerkster Afdeling Kwaliteit


General Manager

General Manager Jacco van Liere
General Manager
T: +31 (0) 118 43 44 18
M: +31 (0)6 55 72 76 92
E: j.a.vanliere@unipharma.nl